Виховні заходи 2022-2023 нр

 Виховні заходи 3-А(г) класу

2022-2023 навчальний рік

 

 

 

19 лютого –

День Державного Герба України


 

Роботи учнів 

До ДНЯ ГЕРОЇВ КРУТ


 

До Дня Соборності України







 

 


 



 

9 грудня

Міжнародний день пам’яті жертв злочинів геноциду, вшанування їхньої людської гідності і попередження цих злочинів

Деякі факти про геноцид за останні 100 років:
1932-1933 - Йосип Сталін і Радянський Союз створюють штучний голод в Україні після того, як народ протестує проти нав’язаної системи управління земельними ресурсами, відомої як "колективізація", яка вилучає з приватної власності сільськогосподарські земелі і примушує людей до роботи виключно в радянських колективах. За деякими оцінками 25,000-33,000 чоловік вмирають кожен день. В цілому від 6 мільйонів до 10 мільйонів випадків смерті.
Грудень 1937 - січень 1938 - Японська імператорська армія марширує в Китаї і вбиває, за історичними оцінками близько 300000 китайських солдатів і цивільних осіб. Десятки тисяч людей піддаються зґвалтуванню перед смертю.
1938-1945 - нацистська Німеччина, під. проводом Адольфа Гітлера, починає вважати єврейське населення расово неповноцінними і загрозою для своєї раси. Вбиває, за оцінками, шість мільйонів євреїв в Німеччині, Польщі, Радянському Союзі і в інших областях по всій Європі під час Другої світової війни.
1975-1979 - злочини лідера червоних кхмерів Пол Пота, щоб перетворити Камбоджу в комуністичне селянське хазяйство. Геноцид суспільства веде до загибелі до двох мільйонів чоловік від голоду, примусової праці та страт.
1988 - іракський режим Саддама Хусейна призводить до нападів на цивільних осіб, що залишилися в "заборонених" областях. Атаки включають застосування іприту і нервово-паралітичний речовин і призводять до загибелі приблизно 100000 іракських курдів.
1992-1995 - Югославія, на чолі з президентом Слободаном Мілошевичем, нападає на Боснію після того, як вона заявляє про свою незалежність. Близько 100 000 чоловік - більшість з яких є мусульманами, або боснійцями, - вбиті в ході конфлікту. Присутні масові страти чоловіків "бойового віку" і масові згвалтування жінок.
1994 - У Руанді, за оцінками, вбито понад 800000 цивільних осіб, переважно з етнічної групи тутсі. Вони гинуть протягом трьох місяців.
2003 - у регіоні Дарфур в Судані, за оцінками, 200 000 до 500 000 чоловік гинуть.
Август 2014 року - так званий «ІГІЛ» руйнує і атакуює північне іракське місто Синджарі, регіон релігійної групи меншини єзиди. 500 осіб було вбито, 70 дітей померли від спраги, жінки були продані в рабство між послідовниками угруповання «Ісламська держава». Січень 2016 - За даними доповіді Організації Об’єднаних Націй, ISIS, як вважають, тримає більш ніж 3500 людей в якості рабів, більшість з яких складають жінки і діти з громади езидов і інших груп меншин.

 

6 грудня

День Збройних Сил України


 

Всесвітній день комп’ютерної графіки (Міжнародний день дизайнерів та аніматорів)

 


Цього року 3 грудня в Україні відзначають 300-річчя з дня народження українського філософа та педагога Григорія Сковороди. Його вважають одним із найосвіченіших людей XVIII століття та ставлять поруч із такими філософами як Сократ, Спіноза та Конфуцій.

 Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

  «Розкажи дорослому, якому довіряєш» щодо попередження сексуального насильства щодо дітей у колі довіри;

 

буклет «Дізнайся про свої права в цифровому середовищі» з рекомендаціями Ради Європи щодо поваги, захисту та здійснення прав дитини в цифровому середовищі для дітей та молоді;

 

відеоролик «Почни говорити» для дітей та дорослих щодо попередження сексуальних домагань у спорті;

 

 1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом. 



День Гідності і Свободи


 Фоточелендж  "Брати наші менші"


День УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ 

ТА МОВИ 




Запали свічку пам'яті





 

 

 

 

 

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ


 

 


 


 

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ НЕБЕСНОЇ СОТНІ


 


 

ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ


 

Дистанційно. 


 

Виховний захід до 

ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ 



 Провели урок-реквієм "Залізним кроком у віки Герої крут ідуть"

Дізнались багато цікавого про число П


Підкорювачі вулканів


 

Майданс


 


Національний урок пам’яті, приурочений до 80-х роковин трагедії в Бабиному Яру

 

Готуємось святкувати Гелловін


Участь в конкурсі ім. І. Коваленка


 

 

 

 

 

 

2020-2021 навчальний рік

МИ дуже активні і готові до нових звершень

СТЕМ урок з природознавства


 

Участь у всеукраїнській акції "Нагодуй птахів взимку"


 День Собо́рності
 України — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. 

Святкування дня Святого Миколая.


 







Всесвітній день футболу.  


 

 

 Взяли участь у місячнику "Здоровий спосіб життя"


Всеукраїнська акція.

 

Година спілкування "Квітка незабудька – не забудь про Голодомор 32 – 33 років в Україні"



 

Виховна година "Ні булінгу"


 

Наші осінні канікули

 


Участь у фото челенджі "Улюблений герой мультфільма або фільма" 




 

  Ми творчі діти

 



 Участь у загальношкільних заходах і класу.  

Свято осені 

День позитиву



 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар

  Шевчук Ганна Валеріївна  Освіта вища  Закінчила НПУ ім. М.П.Драгоманова  Спеціальність за дипломом математика Кваліфікація за ...